thumb-Тетяна Ткаченко та Микола Попадюк на темному фоні

Цифрові навички для вчителів

Інструменти для навчання учнів онлайн: презентації, Google calendar, Youtube, хмарні сховища, розсилки і тестування учнів.

Експерти: Тетяна Ткаченко, Микола Попадюк

Шукаєте, як зацікавити учнів на уроках? Інтернет має безліч інструментів, які зроблять заняття для учнів інтерактивними та цікавими.

У цьому вам допоможуть розсилки та презентації, інтерактивні уроки з Youtube, автоматичне тестування та оцінювання учнів, уміння організувати файли в хмарних сховищах. Все це – безплатно.

 

У освітньому серіалі ви навчитеся створювати заходи для учнів та організовувати навчання в групах онлайн, автоматично оцінювати їхні результати. Користуйтеся можливостями навчання онлайн – учні оцінять ваші навички!

 

Освітній серіал втілено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України, за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Цифрові навички
Для кого:
для вчителів
Компетенції:
Розв’язання проблем у цифровому середовищі та навчання впродовж життя

Програма

thumb-image-165396

Розпочати

Серія 0 - Вступ

Бракує часу на професійний розвиток або просто відпочинок? Спілкування з батьками, перевіряння домашніх завдань, роздрукування матеріалів та організаційні аспекти забирають весь час? Вихід є — використовувати сучасні технології. Як цього навчитися та з чого почати? Про це і поговоримо. Приєднуйтеся!
thumb-image-165402

Серія 1 - Google-календар та онлайн-розсилки

Як оголосити розклад уроків так, щоб його не потрібно було кілька разів диктувати? Як зібратися з колегами, якщо немає можливості зустрітися офлайн найближчим часом? Як повідомити новини батькам без зборів і телефонних розмов? У пригоді стануть календар, відеоконференції та розсилки електронною поштою. Як ними користуватися? Дізнаймося разом — у другій серії!
thumb-image-165408

Серія 2 - Зберігання файлів у хмарних сховищах

Як ви зберігаєте матеріали уроків? У шафі, на комп’ютері вдома чи на флешках? А що робите, якщо комп’ютер зламався або флешка загубилася? Є кращий спосіб зберігати та навіть редагувати файли разом із іншими — це хмарні сховища. Що це таке і як із ними працювати? Розберімося разом — вмикайте!

Запрошені експерти

thumb-image-165419
Тетяна Ткаченко
Експертка ГС «Освіторія», очільниця ІТ-відділу Новопечерської школи та розвитку STEM, вчителька інформатики
thumb-image-165423
Микола Попадюк
Учитель історії та суспільних дисциплін, тренер освітніх програм